Categorías
Всеукраїнська асоціація

Платформа Дистанційного Навчання Хнуре Хнуре Харківський Національний Університет Радіоелектроніки Хнуре Харківський Національний Університет Радіоелектроніки

Про детальний огляд цієї платформи ви можете прочитати в нашій статті. По-четверте, є журнал, в якому можна вести облік, виставляючи оцінки своїм учням. Програму потрібно вивчати. Тут все складніше, ніж з Google Classroom.

платформа дистанційного навчання

І хоча сама програма безкоштовна, але обслуговування хостингу вам виллється в певну копієчку. У цьому випадку добре, якщо школа придбає хостинг і навчить усіх вчителів користуватися програмою Moodle. Незважаючи на те, що цей сервіс, на перший погляд, з усіх боків зручний, є також і недоліки.

Курси Підвищення Кваліфікації (

Для отримання демо-доступу до Memberlux потрібно зайти на офіційний сайт Memberlux, натиснути на кнопку «Спробувати безкоштовно» заповнити форму. В GetCourse можна створити тренінги — завдання, які можуть складатись з текстових вставок, зображень, відео та тестів (запитання з однією відповіддю). В Teachbase є вбудований редактор контенту, що довзоляє створювати тести та курси. Курси на платформі представлені у вигляді послідовність з текстів, презентацій, зображень і відео.. WebTutor дозволяє збирати статистику за будь-якими даними системи та скачувати її у вигляді графіку чи таблиці. Наприклад, можна створити звіт з інформацією про користувача і курси, які він придбав.

Для доступу до платформи користуйтеся браузером. Групи, створені в сервісі, немає можливості об’єднати, що може дещо ускладнити роботу. Досить проста реєстрація, яка не вимагає ніяких завантажень, завантажень, місця на диску або хостингу.

Moodle – це одна з найвідоміших платформ, які дозволяють організувати злагоджене навчання онлайн. Вона широко використовується багатьма закладами вищої та середньої освіти, адже є відмінним помічником в комплексній організації дистанційного шкільного навчання. Насправді, арсенал функцій не такий великий, як у інших систем дистанційного навчання.

Які Мінуси Moodle?

В сховищі Teachbase можна завантажувати текстові документи, презентації, зображення і відео. Завантажені матеріали потім використовують для створення курсів в редакторі контента. Відмінна українська платформа для онлайн-навчання. Під час воєнного стану дистанційні школи надають безоплатний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.

За допомогою програми WebSoft CourseLab можна створювати інтерактивні курси, тести і діалогові тренажери. Якщо якісь функції відсутні — їх можна додати, прописавши Java-скріптибезпосередньо в програмі. Тут можна дізнатись про дії, які виконувались над матеріалами, як часто він переглядався, а також звіт про досягнення користувачів. Платформу не потрібно довго налаштовувати.

Дякую за цей курс навчання. Були отримані знання за різними напрямками, необхідними в роботі. Навіть в умовах онлайн навчання була створена дуже позитивна атмосфера спонукання до отримання нової інформації і навичок. Дані матеріали, sartana.dn.ua а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Це збірка історій про те, як невеличка ідея або ініціатива може перерости у сталу волонтерську програму. Про те, що Вас чекає на курсі, та як із цим треба працювати. За навчальними програмами. Тут можна дізнатись, наскільки успішно користувачі проходять навчальніпрограми. Не всі функції безкоштовні. Якщо вам хочеться користуватися розширеним спектром, то доведеться платити.

GetCourse дозволяє налаштовувати індивідуальні права для кожного користувача. Наприклад, права налаштувань CMS, роботи зі статистикою чи керування розсилками. Зв’язатись з WebSoft и запросити тимчасовий демонстраційний доступ. Вам надішлють посилання на портал і дистрибутив для адміністратора.